Google Adwords

GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI

İşinizi Büyütmenin En Hızlı Yolu

 

 


Reklamlarınız için AdresGezgini ile çalışmaya başladığınız zaman birçok hizmetimizden ücretsiz yararlanabilir, sınırsız teknik destek alırsınız. Bizimle çalışmaya yeni başlayan firmalar için hediye ettiğimiz ek bütçelerle maliyet avantajı elde eder, risk almadan daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlarsınız.

 

Hesap optimizasyonu sayesinde reklam bütçeniz daha verimli kullanılır, %85'lere varan oranlarda tasarruf yapabilirsiniz. Web tasarımınızı ve hesap yapınızı, anahtar kelimelerinizi ve reklam metinlerinizi; Google içerik ve kalite yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebilir, daha düşük maliyetlerle daha etkili reklam yapabilir, daha geniş hedef kitlelere ulaşabilirsiniz

 

Neden Google AdWords

Google reklam verme sayesinde o anda ürününüzü arayan milyonlarca kişiye ulaşma imkanı kazanırsınız. Google Adwords klasik reklamcılığın çok ötesinde tüketici talebine ulaşmanızı sağlayan bir teknolojidir. İnternete reklam vermek ölçülebilirlik ve dönüşümün takip edilebilirliği açısından oldukça önemli ve benzersiz fırsatlar sunmaktadır. Tecrübeli Google Adwords Uzmanı ekibimizin optimize ettiği reklamlar ile bir reklamlarınızın maliyetini, siteye giren her bir kullanıcı için ödediğiniz tutarı görebilirsiniz. Ekimizdeki Google Adwords Danışmanı arkadaşlarımız bir birim maliyet başına edindiğiniz kazancı hesaplayabilir ve optimize ederek karlılığınızı artırabilirler. Google Adwords reklamları ile başarı şans olmaktan çıkarak, hesaplanabilir bir olgu olarak markaların işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu sayede firmalar, karşılığını almadığı bir reklam modeli yerine, sitesine giren kullanıcı kadar ödeme yapmaktadır. Böylelikle Google, küçük ve orta boy işletmeler için müşterilerine kolaylıkla ulaşabilecekleri etkin bir araç sunmaktadır.

 

* Fiyat ve diğer sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Google AdWords ile ürünlerinizin reklamını verin!

©2019 Fatih Tasarım Web Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Armut.Com Üyesidir.

Search